Enter your keyword

Pilates seadmetel

bluebird studio

Treeningutest ilus rüht ja terve lülisammas

Pilates seadmetel

Pilatese seadmete: Reformer, Cadillac, Chair (tool) ja Barrel (kaar) tööpõhimõte on vastupinget pakkuvad vedrud. Seadmed annavad kliendile parema kehatunnetuse, liikumisulatuse ja aitavad aktiveerida passiivseid lihasgruppe. Loe lähemalt alt.

Kestvus: 55 minutit

Treener: Kaia, Kairi, Hedi, Enel

Joseph Pilatese poolt 20. sajandi alguses leiutatud ja patenteeritud Pilatese seadmed on originaalsena kasutusel ka tänapäeval. Bluebird studio on varustatud BASI Systems seadmetega, mis on ühed tuntumad oma kvaliteedi ja kasutusmugavuse poolest. Neid on kaasajastatud, kuid treenimise põhimõtted on jäänud samaks. Pilatese seadmete: Reformer, Cadillac, Wunda Chair (tool) ja Barrel (kaar) tööpõhimõte on vastupinget pakkuvad vedrud. Seadmed annavad kliendile parema kehatunnetuse, liikumisulatuse ja aitavad aktiveerida passiivseid lihasgruppe, samas joondavad. Joseph Pilates uskus, et vedrud toimivad skeletilihastele kõige sarnasema pingega ja pakuvad seetõttu sobivaimat koormust, samuti abi raskemate liigutuste sooritamisel.
Personaaltreeningu paneb õpetaja kokku vastavalt kliendi vajadustele ja eesmärkidele ning kasutab sellest tulenevaid erinevaid seadmeid, mis omakorda muudab treeningud väga mitmekesiseks ja arendavaks.
Seadmete treeninguid tehakse nii individuaaltunnida kui ka duo ja väikse rühma rühmatreeninguna.

Selleks, et treeningutega alustada tutvu meie Alustaja paketiga!