Enter your keyword

Bachata soolo

bluebird studio

Treeningutest ilus rüht ja terve lülisammas

BACHATA SOOLO
Treener: Kriste Ruuber
Koht: Päikese Stuudio (Päikese 1 – Laagri Tennisekeskuse väliväljakute klubihoone, 2. korrus)

Iganädalased Bachata tantsutreeningud toimuvad kolmapäeviti kl 20-21. Pane selga mugavad riided ning võta kaasa vahetusjalanõud: tennised/tossud, tantsukingad või lihtsalt sokid 🙂

Esimene treening on vaid 10 EUR kasutades sooduskoodi “ESIMENE10” Broneeri ja maksa läbi meie treeningplaani: Broneeri siin

Bachata on muusikastiil ja tants, mis pärineb Dominikaani Vabariigist. Bachata kasvas välja – ja on endiselt lähedalt seotud – üle ladina-ameerikalisest romantilisest stiilist Bolerost. Bachata põhisamm koosneb lihtsatest sammudest, mis moodustavad edasi-tagasi või küljelt-küljele liikumise. Selle tantsu erilise karakteri toovad välja partnerite sensuaalsed puusade ja kehaliigutused.

Õpime kehalist liikumist, tehnikat, stilistikat, musikaalsust koos ägedate kombinatsioonide ja koreograafiaga. Tantsime nii Dominican bachata stiili kui ka Sensual bachatat.

Kriste Ruuber

Kriste on mitmekülgne tantsija kes on töötanud professionaalse tantsijana erinevates maailma osades. Aastal 2011 avastas ta enda jaoks Salsa, Bachata ja Kizomba ning on sellest ajast alates õppinud ja jaganud oma kirge ja teadmisi nende stiilide kohta. Tal on 8 aastane rahvusvahelise õpetamise ja artistidega koostöö kogemus. Muuhulgas, oli ta kolm aastat tantsuõpetaja ühes Poola suurimas tantsukoolis, So!Salsa, ja kuulus Barcelonas elades professionaalsesse tantsugruppi Clandestinas, mida juhtis Salsa maailmameister Lucia Medina. Nad saavutasid 2. koha SBK Champions España võistlusel. 

Aasta tagasi kolis Kriste tagasi Eestisse ja ta keskendub praegu Eesti tantsukogukonna arengule ja õpetab rahvusvaheliselt koos oma tantsupartneri Spenceriga. Mõlemad on Badja Team liikmed, mis on kõrgelt hinnatud Kizomba ja Urban Kiz tantsugrupp Hollandis.

Kristele on kõige väärtuslikum näha oma õpilaste arengut. Ta keskendub oma tundides õigele tantsutehnikale ja musikaalsusele. Samas tantsimine peab olema lõbus ja sotsiaalne tegevus ning tema jaoks on tähtis õpetada austust oma partneri ning kaastantsijate vastu. 

Mõned saavutused: 
🥇UK Salsa Ladies Champion 
🥈SBK Champions España 
🥈El Sol Stargate