Enter your keyword

Bachata naiste soolotants

bluebird studio

Treeningutest ilus rüht ja terve lülisammas

BACHATA NAISTE SOOLOTANTS
Treener: Irina Jaroslavskaja
Koht: Päikese Stuudio (Päikese 1 – Laagri Tennisekeskuse väliväljakute klubihoone, 2. korrus)

Neljapäeviti kl 18.30 saab tantsida Bachata naiste soolotantsu Irinaga. Bachata on muusikastiil ja tants, mis pärineb Dominikaani Vabariigist. Selle tantsu erilise karakteri toovad välja partnerite sensuaalsed puusade ja kehaliigutused.

Irina naiste soolotreeningud on ehitatud nii, et ta alustame kehahoiakust ja baasliigutustest, minnes tasapisi lihtsatest asjades keerukamateni, ning iga tund õpime uusi liigutusi juurde, mille põhjal saame teha ilusa ja sujuva tantsu. Tunni lõpuks teeme väikese tantsukombinatsiooni õpitud asjadest ja et iga korraga tants muutuks sujuvamaks naiselikumaks. Tantsutehnika seletused tunnis on lihtsad ja igaühele selged, kuna irina proovib leida näiteid elust, kus me teeme sarnaseid liigutusi. See aitab mõista tantsu paremini ja tunda, et juba esimeses tunnis oskab midagi tantsida.

Esimene tantsutreening on vaid 10 EUR kasutades sooduskoodi “ESIMENE10” Broneeri ja maksa läbi meie treeningplaani: Broneeri siin!

Irina Jaroslavskaja

Irina tee tantsumaailma algas 14 aastat tagasi. Ta on lapsepõlvest saati laval olnud – laulnud ja tantsinud ning osalenud teatrietendustes. Võistlustantsu harrastades tekkis Irinal huvi paaristantsu vastu. Mõne aja pärast avastas ta enda jaoks salsa ja hiljem ka sensual bachata stiili, mis võitis tema südame!

Ta on õpetanud seda nii Eestis kui ka rahvusvaheliselt, kuid hetkel on rohkem pühendanud ennast Bachata soolole, ehk naistestilistikale. Irina meelest see on üks olulisemaid bachata distsipliine, sest see õpetab kehalist liikumist ja koordinatsiooni nii soolo, kui ka paaristantsus. Mis aga veel olulisem – aitab väljendada oma emotsioone tantsu abil, avastada oma keha läbi liikumise, tunda seda uutmoodi. Irina ühendab oma tundides füüsilise ja vaimse luues koos naiselikku energiat.