Enter your keyword

Brasiilia Zouk

bluebird studio

Treeningutest ilus rüht ja terve lülisammas

BRASIILIA ZOUK
Treener: Jette Feigenbaum
Koht: Päikese Stuudio (Päikese 1 – Laagri Tennisekeskuse väliväljakute klubihoone, 2. korrus)

Teisipäeviti kl 18.30 on Brasiilia Zouk Jettega. See on unikaalne tantsustiil, milles segunevad ladina liigutused ja rütmid moderntantsu ning balletiga. Zouk on originaalis paaristants (nagu salsa või tango), kuid mille sammudest on võimalik kokku panna ka ilusaid naiselikke koreograafiaid, mida me selles tunnis teemegi. See tund on mõeldud rohkem naistele. Tule proovi järgi ja haara sõbranna kaasa. Selga mugavad trenniriided, jalga tossud, ja kaasa pudel vett. Julgemad võivad võtta tantsulise osa jaoks lisaks ka kontsakingad.

Esimene tantsutreening on vaid 10 EUR ja kui haarad sõbra kaasa siis tulete kahekesi sama hinnaga. Saada meile nimed sõnumiga Facebookis või Instagramis märksõnaga “sõber”) ja registreeru meie treeningplaanis. Broneeri siin!

Jette Feigenbaum

Jette on tantsinud juba noorest east alates ning proovinud kõikvõimalikke tantsustiile nii soolo- kui paaristantsude hulgast. Oma lemmikuteks peab ta nüüd ladina tantse, eriti brasiilia zouki, mille õppimisele on ta pühendanud viimased 7 aastat. Soolotantsudest naudib ta showtantsu, mis annab talle võimaluse tantsida lemmikmuusika järgi ja oma mitmekülgset tantsukogemust kombineerida.