Enter your keyword

Hinnakiri

bluebird studio

Treeningutest ilus rüht ja terve lülisammas

Hinnakiri

BLUEBIRD STUDIO HINNAKIRI alates 1.08.2021.

Stuudios saab tasuda treeningute eest sularahas. Ülekandega tasumiseks palume saata enda andmed treeningud@bbstudio. Pilatese treeningute pikkus on 55-60 minutit, jooga treeningute pikkus 75-90 min.

Treeningutes osalemist saab tühistada alljärgnevalt:

  • matitreeningus min 24h enne treeningu algust
  • seadmete personaal- või rühma treeningus min 48 h enne treeningu algust
    Palume broneeringutega seotult kõigi mõistvat suhtumist. Meie rühmad on väiksed ning palume Sinu sõbralikku koostööd, et kõik soovijad saaksid treeningutes osaleda.
    Lühema osalemise tühistamisest etteteatamisega on stuudiol õigus märkida treeningkord kasutatuks.

1-KORRA PÄÄSE MATITREENINGUSSE 14€
Hind sisaldab ühekordset Pilatese või jooga matitreeningus osalemist eelneva broneeringu alusel www.Hopitude.com keskkonnas ning tennisekeskuse dušširuumi ja sauna kasutust.

PILATESE MATITREENINGUTE 5- KORRA KAART kehtivusega 1 kuu 50€ Hind sisaldab 5 korral stuudio Pilatese rühmatreeningutes osalemist ning tennisekeskuse duširuumi ja sauna kasutamist 30 kalendripäeva jooksul. Kaardi kehtivuse pikendamine 30 kalendripäeva võrra maksab 10 eurot.

PILATESE JA JOOGA MATITREENINGUTE 5- KORRA KAART kehtivusega 2 kuud €60
Hind sisaldab 5 korral stuudio rühmatreeningutes osalemist ning tennisekeskuse dušširuumi ja sauna kasutamist 60 kalendripäeva jooksul.

PILATESE JA JOOGA MATITREENINGUTE 10- KORRA KAART  kehtivusega 2 kuud 100€
Hind sisaldab 10 korral stuudio pilatese ja/või jooga rühmatreeningus osalemist ning tennisekeskuse dušširuumi ja sauna kasutamist 60 kalendripäeva jooksul.

PILATESE SEMIPERSONAALTREENINGUD
DUO ehk kahe osalejaga treening 25€/ 1 kord/ osaleja
SEADMETE RÜHM ehk kolme kuni nelja osalejaga treening ilma püsibroneeringuta 22€/ kord
SEADMETE RÜHM ehk kolme kuni nelja osalejaga treening stuudio püsibroneeringuga* vähemalt 2 korda nädalas 85€ / 5 korda. Kaardi kehtivusaeg 2 kuud.
SEADMETE RÜHM ehk kolme kuni nelja osalejaga treening stuudio püsibroneeringuga* 1 kord nädalas 95€ / 5 korda. Kaardi kehtivusaeg 2 kuud.

MATT/SEADMED KOMBOTREENING
kolme kuni nelja osalejaga treening stuudio püsibroneeringuga* 1 kord nädalas 85€ / 5 korda. Kaardi kehtivusaeg 2 kuud.

PERSONAALTREENING
Pilates 40-45€ – Treening kliendi poolt valitud treeneriga Sulle sobival ajal. Personaaltreening keskendub kliendi soovidele, eesmärgile ning vajadustele. Individuaalne, motiveeriv juhendamine tagab parima tulemuse ning eesmärkide täitumise. Treeningu pikkus 55 min.

Jooga personaaltreening 45€  personaalne joogatreening pikkusega 75 minutit.

PERSONAALTREENING LAPSELE 30€
Lapse personaaltreeningu pikkus on 45-50 minutit.

ALUSTAJA PAKETT 95€– Stuudio treeningutega tutvumiseks on sul võimalus soetada ühekordselt Alustaja pakett, mis sisaldab:
1 personaaltreening 60 minutit, 2 seadmete rühm või matt/seadmed kombo treening ning 2 jooga ja/või pilatese mati rühmatreeningut.

*Püsibroneering võib koosneda nii 1 seadmete rühm ja 1 mati rühm, kui ka 2 seadmete rühma treeningut.