Enter your keyword

Hinnakiri

bluebird studio

Treeningutest ilus rüht ja terve lülisammas

Hinnakiri

BLUEBIRD STUDIO HINNAKIRI kehtib alates 1.01.2019.

Stuudios kohapeal saab tasuda treeningute eest sularahas.
Ülekandega tasumiseks palume saata enda andmed treeningud@bbstudio.ee.
Stebby.ee keskkonnast piletit seoatades palume see edastada meiliaadressile treeningud@bbstudio.ee, et saaksime Sinuga treeningus osalemiseks ühendust võtta või pileti treeningkaardile kanda.

Pilatese treeningute pikkus on 55 minutit, joogatundide pikkus 75-90 minutit.

1-KORRA MATITREENINGU PÄÄSE 13€ 
Hind sisaldab ühekordset stuudio pilatese või jooga matitreeningus osalemist klubi lahtioleku aegadel ning tennisekeskuse duširuumi ja sauna kasutust.
PILATESE MATITREENINGUTE 5- KORRA KAART kehtivusega 1 kuu 40€

Hind sisaldab 5 korral stuudio Pilatese rühmatreeningutes osalemist kas stuudios Online Zoomis ning tennisekeskuse duširuumi ja sauna kasutamist 30 kalendripäeva jooksul. Kaardi kehtivuse pikendamine 30 kalendripäeva võrra maksab 10 eurot.
PILATESE JA JOOGA MATITREENINGUTE 5- KORRA KAART kehtivusega 2 kuud €50

Hind sisaldab 5 korral stuudio rühmatreeningutes osalemist ning tennisekeskuse duširuumi ja sauna kasutamist 60 kalendripäeva jooksul. 
PILATESE JA JOOGA MATITREENINGUTE 10- KORRA KAART  kehtivusega 2 kuud 90
Hind sisaldab 10 korral stuudio pilatese ja/või jooga rühmatreeningus osalemist ning tennisekeskuse dušširuumi ja sauna kasutamist 60 kalendripäeva jooksul.
PILATESE SEMIPERSONAALTREENINGUD
DUO ehk kahe osalejaga treening 25€/ 1 kord/ osaleja
SEADMETE RÜHM ehk kolme kuni nelja osalejaga treening ilma püsibroneeringuta 20€/ 1 kord
SEADMETE RÜHM ehk kolme kuni nelja osalejaga treening stuudio püsibroneeringuga* vähemalt 2 korda nädalas 75€ / 5 korda. Kaardi kehtivusaeg 2 kuud. 
SEADMETE RÜHM ehk kolme kuni nelja osalejaga treening stuudio püsibroneeringuga* 1 kord nädalas 85€ / 5 korda. Kaardi kehtivusaeg 2 kuud.
PERSONAALTREENING 
Pilates 40€ –  Personaaltreening keskendub kliendi soovidele, eesmärkidele ning vajadustele. Individuaalne, motiveeriv juhendamine tagab parima tulemuse ning eesmärkide täitumise. Treeningu pikkus on 55 min.
Jooga personaaltreening 45€  personaalne joogatreening pikkusega 75-90 minutit.
PERSONAALTREENING LAPSELE 25€
Kuni 15- aastase (k.a.) lapse personaaltreeningu pikkus on 45 minutit.
ALUSTAJA PAKETT 85€– Stuudio treeningutega tutvumiseks on sul võimalus soetada ühekordselt Alustaja pakett, mis sisaldab: 1 personaaltreening 55 minutit, 1 seadmete grupi treening ning 3 jooga või pilatese matitreeningut.  
*Püsibroneering  võib koosneda 1  seadmete rühm ja 1 mati rühm (pilates ja/või   jooga) nädalas (matitreening ei pea olema püsiaeg), või 2 seadmete rühma treeningut (püsiajad). Treeningute broneeringute tühistamine on võimalik seadmetreeningu ja personaaltreeningu korral kuni 48 tundi enne treeningu toimumist, Pilatese matitreeningu ja jooga rühmatreeningu korral kuni 24 tundi enne toimumist. Hilisema teavituse korral arvestatakse treeningkord kaardilt maha.

www.bbstudio.ee

Bluebird studio Laagri Tennisekeskuses
Tervise 4 Laagri Saue vald
Telefon 5011423 (Hedi)
hedi.lepmets@gmail.com
OÜ Laagri Pilates