Enter your keyword

Bachata algajate kursus

bluebird studio

Treeningutest ilus rüht ja terve lülisammas

BACHATA ALGAJATE KURSUS (alustame 12.05)
Koht: Päikese Stuudio (Päikese 1 – Laagri Tennisekeskuse väliväljakute klubihoone, 2. korrus)

Alustame uue Bachata algajate kursusega kus õpime tantsima seda kaasakiskuvat tantsu paaris. 💃🕺Alustame 12.05 ja kursus kestab 8 nädalat + esimene proovitund (Jaanipäeval puhkame). Kursusel osalemiseks ei pea sul olema paarilist, tule üksi või kahekesi.

Registreeri varakukult kuna meil on väikesed grupid, mis annab sulle eelise õppida kiiremini ja saada palju rohkem tagasisidet. Kogemustega õpetajad räägivad Eesti, Inglise, Hispaania ja ka vene keelt. Tund kestab 75min, aga anname tunni lõpus natuke lisaaega ka uusi samme harjutada.


MIS ON BACHATA?

Bachata on muusikastiil ja tants, mis pärineb Dominikaani Vabariigist. Bachata kasvas välja – ja on endiselt lähedalt seotud – üle ladina-ameerikalisest romantilisest stiilist Bolerost. Bachata põhisamm koosneb lihtsatest sammudest, mis moodustavad edasi-tagasi või küljelt-küljele liikumise. Selle tantsu erilise karakteri toovad välja partnerite sensuaalsed puusade ja kehaliigutused.

Treening algab Bachata põhisammude ja rütmi õppimisest. Õpetatakse juhtimistehnikaid meestele ja järgimistehnikat naistele, muusikalist kuulmist ning muusikasse tantsimist. Treeningute arenedes hakatakse õpetama erinevaid lihtsamaid tantsukombinatsioone.

Tule ja õpi uus põnev hobi koos uute sõpradega!


HIND JA REGISTREERIMINE:

ESIMENE proovitund on 10 EUR ja kui võtad partneri kaasa siis 5 EUR teile mõlemale. Registreeri saates email treeningud@päikesestuudio.ee või läbi treeningplaani kasutades sooduskoodi ESIMENE5.

Kursuse hind:

95 EUR makstes kohe 2 kuu eest (sisaldab 8x75min tantsutreeningut)
50 EUR 1 kuu (sisaldab 4x75min tantsutreeningut)
Kui registreerid koos partneriga, saate mõlemad 5EUR soodustuse!

Registreeri kursusele saates email treeningud@päikesestuudio.ee