Enter your keyword

Zumba

bluebird studio

Treeningutest ilus rüht ja terve lülisammas

ZUMBA
Esmaspäev ja reede kl 12.00
Kolmapäev kl 17.00

Treener: Raili Nummert
Koht: Päikese Stuudio (Päikese 1 – Laagri Tennisekeskuse väliväljakute klubihoone, 2. korrus)

Registreeri ja maksa siin või läbi Hopitude treeningplaani tund aega enne treeningu algust. Zumbas kehtib samuti tantsutreeningute kaart ja saad tasuda ka kohapeal sularahas. Küsimuste korral kirjuta raili555@gmail.com. 

Hinnad
1x TREENING 9€
10x ZUMBA TREENINGKAART 74€
(Zumbas kehtib ka tantsutreeningute kaart)

ZUMBA

ZUMBA põhineb ladina-ameerika tantsudel nagu merengue, salsa, samba, flamenco, tango ja reggeaton, ZUMBA ei ole tavaline tantsutreening! Samas ei pea treenitavad olema kogemustega tantsijad. Kõik tantsusammud on üles ehitatud nii, et iga osaleja hoolimata soost ja vanusest saab kaasa tantsida valehäbi tundmata – ZUMBA tantsutreening hingele ja kehale!

RAILI

Raili on tantsinud juba alates varajasest kooliajast rahvatantsu ja hiljem ülikooli ajal ladinatantsu. 12 aastat tagasi leidis ta tee uuesti tantsuni, kui liitus ühe Eesti parima zumbatreeneri Mariann Kilg’i trennidega Arctic Sport klubis ja sealtpeale on Zumba olnud ja jäänud ta lemmiktrenniks!

Suure zumbafännina on ta saanud ka treenerit asendada ja on oma väikse tantsutiimiga osalenud mitmetel Zumba heategevusüritustel Eestis ja masterclassides. Ammune unistus teha zumbatreeneri litsents on nüüd Railil teoks saanud, et tantsuenergiat ka teistele jagada. Lisaks harrastab ta ka mitmeid aastad Pilatest ja omab Circl Mobilty treeneri litsentsi.