Enter your keyword

Meist

bluebird studio

Treeningutest ilus rüht ja terve lülisammas

Meie Stuudio

Kõigil meil on vajadus ennast kas venitada või tugevdada, lõdvestada pinges kohti ning treenida nõrku, õppida hingama ning oma keha tunnetama. Bluebird stuudio treeningutevalikus on klassikaline pilates, nii matil kui seadmetel, nii rühmas kui personaaltreeninguna. Hatha jooga on rahulikum ning füüsiliselt lihtsam, kuid esitab Sinu meelele suurema väljakutse, samal ajal Ashtanga jooga on füüsilisem. Stuudio õhkkond on just selline, kus saad unustada kiireloomulisena tunduvad kohustused ning võtta aega iseendale. Kohtumiseni stuudios!

Meie pilatese ja jooga õpetajad

Hedi Lepmets
Hedi Lepmets
Pilates

hedi.lepmets@gmail.com tel. 5011423

Pilatese juurde jõudsin "tänu" viis aastat tagasi tõsiselt vaevavale selja- ja roietevahelihaste valule. Peale juhuslikku kohtumist ammuse tuttava, Pilatese treeningsüsteemi Eestisse maaletooja, pilatese õpetajat ja õpetajate koolitaja Kaisa Marraniga otsustasin, et Pilates võib olla see, millest abi saan. Kaisa ja teiste tublide õpetajate abiga võimlesin ennast täielikult valuvabaks poole aastaga. Tänaseks on mu keha täielikult muutunud, rüht paranenud, hingamine sügavam, unustatud on unemured, mu selg on sirgem ja meel rõõmsam, tervis täna, 43- aasta vanuses oluliselt parem ja energiat rohkem kui eales varem. Pilates muudab elusid, selles olen kindel. See on põhjus, miks õppisin Pilatese õpetajaks, et anda edasi seda imelist kogemust ning luua ka kodukandis võimalus sellest osa saada. Naudime protsessi!

Kaia Paju
Kaia Paju
Pilates

pajukaia@gmail.com tel: 56 488 403

Enne Pilates treeningutega alustamist 2008 aastal olin jõusaali usku inimene ja rühmatreeningutesse sattusin harva. Pilatese tundi läskin abi saama erinevatest pingetest tekkinud peavalude tõttu, samuti olid mu ülaseljal liigselt väljaulatuvad abaluud ehk “tiivad“ ning lülisammas kergelt kõver. Äratundmine, et Pilates on minu jaoks see õige tekkis esimeses treeningus. Peavalud muutusid järjest harvemaks, abaluid seljaga ühendavad lihased tugevamaks ja ise kasvasin sirutamisest tulenevalt aastatega paar sentimeetrit pikemaks. Pilatese õpetajaks õppisin sooviga teisi abistada, aidata inimestel saada parem rüht, vabaneda tüütutest istuva tööga seotud pingetest, aktiveerida keha süvalihased ning saavutada parem üldine enesetunne.

Marika Tamm
Marika Tamm
Hatha jooga

Jooga juurde tõi mind põlvevigastus, millest taastumine osutus vaevaliseks. Nii palju kui ennast mäletan, olen alati armastanud füüsilist aktiivsust – alustades iluvõimlemise ja kergejõustikuga lapseeas kuni jalgrattaspordini, millega enne joogat aktiivselt tegelesin. Sestap tundus jooga oma rahulikkuse tõttu väljakutsuv ja mitte eriti atraktiivne. Peagi sain aru, et jooga võib olla füüsiliselt vägagi intensiivne ning füüsilised poosid on ainult väike osa jooga praktikast.

Olen omandanud RYT 200 joogaõpetaja kutse Himalaya Yoga Valley joogakoolis Indias (veebruar 2017) ning pärast seda õppinud Balil Iyengar joogat ja saanud seal õpetajakogemust rehabilitatsioonikeskuses ja orbudekodus (6 kuud).

Oma kogemuse põhjal olen veendunud, et joogal on tervendav mõju. Usun, et jooga on kõigi jaoks ning iga inimene on unikaalne. Tähtis on kuulata ja austada oma keha ning toimida vastavalt. Seda teadmist soovin praktiseerijateni viia.

Kai Pank
Kai Pank
Refleksoloogia
Kairi Kruusement
Kairi Kruusement
Pilates

Bluebird Studio