Enter your keyword

Meist

bluebird studio

Treeningutest ilus rüht ja terve lülisammas

17_BB_stuudio_107

Meie Stuudio

Bluebird stuudiost leiab igaüks endale sobilikud treeningud. Kõigil meil on vajadus ennast kas venitada või tugevdada, lõdvestada pinges kohti ning treenida nõrku, õppida hingama ning oma keha tajuma ja tunnetama. Meie treeningute valikus on klassikaline pilates, nii matil kui seadmetel, nii rühmas kui personaaltreeninguna, nii lastele kui täiskasvanutele, nii naistele kui meestele. Vinyasa jooga treeningud on füüsiliselt raskemad hommikuti, õhtuti pigem rahustavad. bodyART ning YOGAFUNC esitavad füüsilise väljakutse. Lastele mõjuvad nii jooga kui pilates mõnusalt rahustavana. Stuudio õhkkond on just selline, kus saad unustada kiireloomulisena tunduvad kohustused ning võtta aega iseendale Kohtumiseni stuudios!

Meie õpetajad

Hedi Lepmets
Hedi Lepmets
Pilates

hedi.lepmets@gmail.com tel. 5011423

Pilatese juurde jõudsin "tänu" kolm aastat tagasi tõsiselt vaevavale selja- ja roiete vahelihaste valudele. Kohtasin juhuslikult ühel laste sünnipäeval vana head kolleegi ja tuttavat ning võin öelda vist ka Pilatese Eestisse maaletoojat ning pilatese õpetajat Kaisa Marranit otsustasin, et Pilates võib olla see, millest abi saan. Võimlesin ennast täielikult valuvabaks poole aastaga. See nõudis palju aega ja pühendumist ning palju kodutööd treeningute näol. Tänaseks on mu keha täielikult muutunud, rüht oluliselt paranenud, hingamine sügavam, unustatud on unemured, mu selg on sirgem ja meel rõõmsam. Pilates muudab elusid, selles olen päris kindel. Ja see on põhjus miks läksin õppima Pilatese õpetajaks, et anda edasi seda imelist kogemust ning luua ka kodukandis võimalus inimestel ise enda heaks veel midagi korda saata.

Kaili Kuusik
Kaili Kuusik
Pilates

Oma esimesse pilatese tundi sattusin juhuse tahtel aastal 2007. Mõistmata tol ajal Pilatese treeningmetoodika süsteemsust, tundsin end sihvakamana ja kasvasin justkui iga trenniga aina pikemaks. Noorena sain tihti noomivaid kommentaare, et oman ‘’inglitiibu’’. Tänaseks seda muret enam pole. Hea rüht on terve ning õnneliku elu võtmeks!

Kaia Paju
Kaia Paju
Pilates

pajukaia@gmail.com tel: 56 488 403

Enne Pilates treeningutega alustamist 2008 aastal olin jõusaali usku inimene ja rühmatreeningutesse sattusin harva. Pilatese tundi läskin abi saama erinevatest pingetest tekkinud peavalude tõttu, samuti olid mu ülaseljal liigselt väljaulatuvad abaluud ehk “tiivad“ ning lülisammas kergelt kõver. Äratundmine, et Pilates on minu jaoks see õige tekkis esimeses treeningus. Peavalud muutusid järjest harvemaks, abaluid seljaga ühendavad lihased tugevamaks ja ise kasvasin sirutamisest tulenevalt aastatega paar sentimeetrit pikemaks. Pilatese õpetajaks õppisin sooviga teisi abistada, aidata inimestel saada parem rüht, vabaneda tüütutest istuva tööga seotud pingetest, aktiveerida keha süvalihased ning saavutada parem üldine enesetunne.

Erialane koolitus:

Pilates Mat Foundation, Level 1, Level 2. Corpus Studios Kaisa Marrani juhendamisel 2014-2015.a.

Pilates Reformer ja Cadillac Foundation, Level 1, Corpus Studios Kaisa Marrani juhendamisel 2015-2016.a.

Pilates Chair (toolid) and Barrels (kaared:Baby Arch, Spine Corrector, Ladder Barrel),  Corpus Studios Kaisa Marrani juhendamisel 2016.a.

Terje Hakman-Salokorpi
Terje Hakman-Salokorpi
Ashtanga Jooga

terje@yogafunc.com tel: 5071655

15 aastane fitness-alal töötamine treenerist klubi manageriks asendus tasapisi ashtanga joogaga. Ashtanga jooga õpetaja ametiti olen pidanud 10a Tallinna Ashtanga Jooga Koolis (esimene ashtangajooga kool üldse Eestis). Sellele lisaks olen 2 lapse ema, holistilise regressiooniteraapia terapeut ning vastutan YOGAFUNC treeningu edendamise eest Soomes.

Kõikide nende erinevate eluetappide kogemuse ühendamine joogaga, on andnud mulle palju sügavama arusaama ashtanga jooga võlust, kui ühest tööriistast nendest paljudest, mis on vaid üks paljudest tänapäeval.

Marika Tamm
Marika Tamm
Hatha jooga

Jooga juurde tõi mind põlvevigastus, millest taastumine osutus vaevaliseks. Nii palju kui ennast mäletan, olen alati armastanud füüsilist aktiivsust – alustades iluvõimlemise ja kergejõustikuga lapseeas kuni jalgrattaspordini, millega enne joogat aktiivselt tegelesin. Sestap tundus jooga oma rahulikkuse tõttu väljakutsuv ja mitte eriti atraktiivne. Peagi sain aru, et jooga võib olla füüsiliselt vägagi intensiivne ning füüsilised poosid on ainult väike osa jooga praktikast.

Olen omandanud RYT 200 joogaõpetaja kutse Himalaya Yoga Valley joogakoolis Indias (veebruar 2017) ning pärast seda õppinud Balil Iyengar joogat ja saanud seal õpetajakogemust rehabilitatsioonikeskuses ja orbudekodus (6 kuud).

Oma kogemuse põhjal olen veendunud, et joogal on tervendav mõju. Usun, et jooga on kõigi jaoks ning iga inimene on unikaalne. Tähtis on kuulata ja austada oma keha ning toimida vastavalt. Seda teadmist soovin praktiseerijateni viia.

Tundides keskendun holistilisele lähenemisele - kasutan meditatsioone, hingamistehnikaid (pranayama) ning Iyengar jooga stiilis juhendamist, kuna mulle meeldib asjadest aru saada ja Iyengar jooga, mis keskendub detailsele juhendamisele, võimaldab seda.

Minu tunnid on ettevalmistatud, kuid intuitiivsed, mille intensiivsus sõltub tunni energiast. Hoian poose pikemalt kui vinyasa joogas, et iga praktiseerija saaks viia oma keha just temale sobivasse ja õigesse asendisse ning õpiks keha tunnetama.

Minu suur soov ja eesmärk on aidata jooga praktiseerijal iseendale lähemale jõuda ja saada selgemaks – kes ta on, kuidas toimib ning kuidas ennast jooga abil tasakaalus ja tervena hoida, et ennast hästi tunda ja oma elukvaliteeti parandada. Minu tunnid ei ole nii tõsised nagu see tutvustus siin, sest usun huumori tervendavasse ja inimesi ühendavasse mõjusse.

Juhendan ka personaaltunde nii inglise kui eesti keeles. Minuga saab ühendust telefonil +3725156331 või e-kirjaga martika_m@hotmail.com.

Enel Oja
Enel Oja
Pilates

tel: 53 444 800

e-mail: ojapilates@gmail.com

Olen lapsest saadik tegelenud erinevate spordialadega, leidnud suurt rõõmu tantsimisest ja nautinud liikumist värskes õhus. Ei ole vahet, kas oled noor või vana, peamine on tunda rõõmu tegevusest, mis tundub kõige südamelähedasem ja toetab sinu eesmärke. Minu jaoks on olnud suurim väljakutse õppida Pilatese õpetajaks ja omandada oskused, mida saan jagada teiste inimestega. Pilatese juures on mind võlunud eelkõige selle süsteemi funktsionaalsus, harjutuste lihtsus ning võimalus muuta need sobilikuks igas vanuses inimestele. Pilates ei ole mingi ime, kuid seda järjepidevalt harrastades võid sa märgata, et su enesetunne on muutunud paremaks ja kehahoiak enesekindlamaks.

Kai Pank
Kai Pank
Refleksoloogia
Heti Gabor
Heti Gabor
Lomi Lomi massaaž

Lomi lomi on iidne Polüneesia saarelt pärit massaaž, mida algselt praktiseerisid Havai šamaanid, kes andsid seda oskust edasi põlvest põlve.

Massaaži tehakse rohke õliga. Sügavate, dünaamiliste liigutuste tegemiseks, mis jäljendavad ookeani tõusu ja mõõna ning vee voolamist, kasutatakse käsi, küünarnukke ning küünarvarsi.

Seda kirjeldatakse kui hoolitsevat, maandavat ja energetiseerivat kogemust ja on tuntud kui "armastavate käte" massaaž.

Lomi lomi pakub üheaegselt tervendust nii kehale, hingele kui emotsioonidele.

Lomi lomi seanss kestab 100 minutit (varu endale aega 2 tundi) ning maksab 50 eurot.

Broneeri aeg telefonil 5224560, Heti

Sveta Nekraš
Sveta Nekraš
Pilates, Shivananda jooga (Haapsalu)
Pille Karotamm
Pille Karotamm
BARRE

pille.karot@gmail.com tel: 58 164 249

Barre on minu kirg! See on mõnus kooslus balletist ja jõutreeningust, peale trenni oled mõnusalt väsinud ja õnnelik! Kasvatan 10- aastast poega Adriani ning lisaks erinevate rühmatreeningute juhendamisele on minu hobideks on tennis ja jooksmine. Kohtume trennis!

Jana Tiitus
Jana Tiitus
Pilates

jana.tiitus@gmail.com tel: 52 069 27

Olen töötanud pilatese õpetajana aastast 2009. Mul on olnud õpilasi vanuses 7-70. Olen näinud, kuidas pilates muudab kehasid, leevendab hädasid ja tugevdab vaimu. Olen aru saanud, et pilates ei tähenda pelgalt harjutusi, vaid see on süsteemne õpetus sellest, kuidas olla oma keha ja vaimu peremees. Tegutsen peamiselt oma stuudios Sakus, ent võimalusel jagan oma teadmisi ja kogemusi ka mujal. Usun, et pilatest tuleks harrastada hästi varustatud stuudios, ühendades võimalusel matil ja seadmetel treenimise.

Kai-Riin Tomera
Kai-Riin Tomera
Vinyasa jooga

kairiintomera1@gmail.com tel: 56 211 612

Vinyasa Flow joogastiil on minu südame võitnud oma voolavuse, paindlikkuse ja mängulisuse tõttu, mille praktika matilt igapäevamelusse kaasahaaramine teeb kogu elu täisväärtuslikumaks.

Minu tundides saab kindlasti palju lõdvestuda ent tuleb vaim valmis panna ka higistamiseks ja tervisliku poosi leidmiseks. Minu siiras soov on iga praktiseerija jaoks kujundada just temale sobiv joogapoos. Mulle ikka meeldib mõnikord küsida: ”Kas Te veel hingate?” Läbi sügava hingamise, teadliku praktiseerimise, rahustava muusika, heade sõnade, jooga filosoofia ja proovilepanevate asanate soovingi klassis tutvustada võimalust iga päev elada oma hinge, meele ja kehaga harmoonias.

Jooga instruktori koolituse läbisin Tai paradiisisaarel KohPhanganil. Nii mentorlust kui ka õpetajakogemust sain lisaks Austraalias. Samuti tean, et olen elu(de)aegne õpilane!

Bluebird Studio