Enter your keyword

Tantsuline treening

bluebird studio

Treeningutest ilus rüht ja terve lülisammas

TANTSULINE TREENING
Treener: Jette Feigenbaum
Koht: Päikese Stuudio (Päikese 1 – Laagri Tennisekeskuse väliväljakute klubihoone, 2. korrus)

Tule proovi energilist ja lõbusat tantsulist treeningut esmaspäeviti kl 20.00. See tund on mõeldud täiskasvanutele. Tantsime energilise muusika järgi ning raputame kehast kõik pinged välja. Kasutame popmuusikat ning vahest ka ladina poplugusid. Trenn arendab koordinatsiooni, kehatunnetust ja eneseväljenduse oskust läbi tantsu.

Tantsuline treening arendab kardiovaskulaarset vastupidavust ning aitab põletada kaloreid. Teeme ka soojendust ja jõuharjutusi ning lõpetame trenni lõõgastavate venitusharjutustega. Selga mugavad trenniriided, jalga tossud ja kaasa pudel vett. 

Esimene tantsutreening on vaid 10 EUR ja kui haarad sõbra kaasa siis tulete kahekesi sama hinnaga. Saada meile nimed sõnumiga Facebookis või Instagramis märksõnaga “sõber” ja registreeru meie treeningplaanis. Broneeri siin!

Jette Feigenbaum

Jette on tantsinud juba noorest east alates ning proovinud kõikvõimalikke tantsustiile nii soolo- kui paaristantsude hulgast. Oma lemmikuteks peab ta nüüd ladina tantse, eriti brasiilia zouki, mille õppimisele on ta pühendanud viimased 7 aastat. Soolotantsudest naudib ta showtantsu, mis annab talle võimaluse tantsida lemmikmuusika järgi ja oma mitmekülgset tantsukogemust kombineerida.