Enter your keyword

Tervise stuudio

bluebird studio

Treeningutest ilus rüht ja terve lülisammas

Bluebird studio

Olen 48- aastane ning tegelenud fitnessteenuste pakkumisega seotud ettevõtlusega üle kahekümne aasta. Alustasin 20-aastasena aeroobikatreeningute juhendamisest erinevates spordiklubides, töötasin samaaegselt pangaduses ning turundusega seotud ettevõtluses. 2003. aastal olin päris oma spordiklubi Arctic Sport Clubi asutamisel üheks partneriks. Tegelesin spordiklubi töö koordineerimisega 15 aastat, kuhu mahtus algusaastatel ka aeroobika, Bodypump ning spinningu treeningute juhendamine, kolme lapse sünd ja Tartusse klubi ehitamine.
Peale laste sündi tahtsin teha midagi rahulikumat, mu keha oli viltu ja nõrk. Pilates oli see, mis mind uuesti nö. jalule aitas ja kehas energia liikuma pani. Liikumine on olnud alati ühel või teisel moel minu elu igapäevaseks loomulikuks osaks, tehes seda siis kas pilatese seadmetel või joogamatil, tenniseväljakul või värskes õhus kodukoha mõnusatel terviseradadel.
Kõigil meil on vajadus ennast venitada ja tugevdada, lõdvestada pinges kohti ning treenida nõrku, õppida hingama ning oma keha tajuma ja tunnetama.  Oluline on teha seda kõike mitmekesiselt. Pilates sobib absoluutselt kõigile inimestele.  See treeningsüsteem on meie igapäevaelu suurepärane toetaja, mis aitab keskenduda, hingata, leida endas nii vaimne kui füüsiline tugevus ning rakedada seda kõike ka enda valitud hobialal, olgu selleks siis tennis või golf, suusatamine, rattasõit, aiatöö või maalimine:). Hea rüht annab enesekindluse ning teeb pea selgeks, väheneb stress ,  paraneb sooritusvõime ning üldine enesetunne.

Stuudiost leiab igaüks endale sobilikud treeningud ning stuudio õhkkond on just selline, kus saad unustada kiireloomulisena tunduvad kohustused ning võtta aega iseendale.
Oled südamest oodatud!

Hedi Lepmets
Bluebird studio

Pilatese õpetaja ja Stuudio asutaja