Enter your keyword

Treeningplaan

bluebird studio

Treeningutest ilus rüht ja terve lülisammas

Palume rühmatreeningute broneeringusüsteemi kasutajaks registreeruda läbi  www.hopitude.com keskkonna. Rühmatreeningutesse registreerumine lõppeb 2 tundi enne treeningu algust. Rühmatreeningus osalemist saab tühistada kuni 4 tundi enne treeningu algust. Trio- ja personaaltreeningutes osalemise tühistamine on võimalik kuni 24 enne treeningu toimumist. 

Reformer trio treeningutesse ning personaaltreeningutesse palume registreeruda telefoni 5011423 või e-kirja teel või vastavalt kokkuleppele õpetajaga. 

Stuudio hinnakirjaga tutvumiseks vajuta siia

Reformer trio treeningutesse on võimalik broneerida endale püsiaeg, milles mitteosalemisest palume teavitada õpetajat või stuudiot ette vähemalt 24 tundi, nii saame anda võimaluse treeningus osada kellelgi teisel. Vähem kui 12- tunnise etteteatamise korral arvestame treeningkaardilt maha ühe treeningkorra. Treeningkaartide eest saab tasuda sularahas või ülekandega.
Personaaltreeningusse aja broneerimiseks palume helistada numbrile 5011423, saata e-kiri treeningud@bbstudio.ee või helistada/ kirjutada otse enda poolt väljavalitud õpetajale. Kontaktid leiad kodulehel Meist alt. Soovitame kõigile osaleda individuaaltreeningus, et välja selgitada enda individuaalsed vajadused ning koos õpetajaga läbi arutada soovituslik nädala treeningkava.
Treeningute kirjeldused
Pilates F – pilates foundation on algtaseme matitreening. Sobib neile, kel eelnev pilatese kogemus puudub ning kes soovivad kergema koormusega treeningut.
Pilates F/ L1 – pilates foundation üleminekuga L1 tasemele. Soovitame osaleda vähemalt korra või paar  F taseme treeningus või ühes personaaltreeningus ning seejärel liituda F/L1 rühmaga. Vaata infot Alustaja paketi kohta siit.
Pilates L1 – eelneva kogemusega pilatese harrastajale.
Pilates L1/L2– treeningus sooritatakse erineva raskusastmega harjutusi tasemele L1 üleminuga L2 tasemele. Tund on juba kogenud pilateseharrastajale.
Pilates reformer trio– pilatese õpetaja poolt juhendatav treening klassikalistel pilatese vedrusüsteemidel põhinevatel seadmetel ehk Reformeritel, korraga kolmele treenijale. Registreerumine e-kirjaga. Rühmad komplekteerib stuudio.
BARRE– muusika saatel stange toel sooritatav treening, kus kohtuvad Pilates ja ballett. Treeningus on eriline tähelepanu kõhu-, tuhara- ja jalalihaste treenimisel.