Enter your keyword

Treeningplaan

bluebird studio

Treeningutest ilus rüht ja terve lülisammas

Palume rühmatreeningute broneeringusüsteemi kasutajaks registreeruda läbi  www.hopitude.com keskkonna. Rühmatreeningus osalemist saab tühistada kuni 4 tundi enne treeningu algust. Trio- ja personaaltreeningutes osalemise tühistamine on võimalik kuni 48 tundi enne treeningu toimumist. 

Seadmete treeningutesse ning personaaltreeningutesse palume registreeruda telefoni 5011423 või e-kirja teel või vastavalt kokkuleppele õpetajaga. 

Stuudio hinnakirjaga tutvumiseks vajuta siia

Seadmetreeningutesse on võimalik broneerida endale püsiaeg. Mitteosalemisest palume teavitada õpetajat või stuudiot ette vähemalt 48 tundi, nii saame anda võimaluse treeningus osada kellelgi teisel. Lühema etteteatamise korral arvestame treeningkaardilt maha ühe treeningkorra. Treeningkaartide eest saab tasuda sularahas või ülekandega ning SportID kaudu.
Personaaltreeningusse aja broneerimiseks palume helistada numbrile 5011423, saata e-kiri treeningud@bbstudio.ee või helistada/ kirjutada otse enda poolt väljavalitud õpetajale. Kontaktid leiad kodulehel Meist alt. Soovitame kõigile osaleda individuaaltreeningus, et välja selgitada enda individuaalsed vajadused ning koos õpetajaga läbi arutada soovituslik nädala treeningkava.
Treeningute kirjeldused:
Pilates Baas – pilates baas ehk foundation on algtaseme matitreening. Sobib neile, kel eelnev pilatese kogemus puudub ning kes soovivad kergema koormusega treeningut.
Pilates Baas/ L1 – pilates baas üleminekuga L1 tasemele. Soovitame osaleda vähemalt korra või paar kotrda eelnevalt baastaseme treeningus või vähemalt ühes personaaltreeningus ning seejärel liituda Baas/L1 rühmaga. Vaata infot Alustaja paketi kohta siit.
Pilates L1 – eelneva kogemusega pilatese harrastajale.
Seadmete rühm– pilatese õpetaja poolt juhendatav treening klassikalistel pilatese  seadmetel  korraga kahele kuni neljale treenijale. Registreerumine e-kirjaga treeningud@bbstudio.ee. Rühmad komplekteerib stuudio.
BodyBalance, PilatesFunc ja BodyArt– muusika saatel juhendatavad rühmatreeningud, mis on tunniplaanis ebaregulaarselt, tavaliselt laupäeviti kell 11.30. Samuti vahel asendustunnina mati pilatese asemel.