Enter your keyword

Treeningplaan

bluebird studio

Treeningutest ilus rüht ja terve lülisammas

Palume rühmatreeningute broneeringusüsteemi kasutajaks registreeruda läbi  kodulehe treeningplaani.

PÄIKESE STUUDIO TREENINGUD TOIMUVAD LAAGRI TENNISEKESKUSE VÄLIVÄLJAKUTE KLUBIHOONES, AADRESSIL PÄIKESE 1.

Treeningplaan

Päikese stuudio treeningusse saad registreerida Hopitude.com keskkonnas hiljemalt 2 tundi enne treeningu algust. Treeningus osalemise tühistamine 24h ette!

  • Tervise Stuudio seadmetreeningute rühmad komplekteerib stuudio. Anna enda osalemise soovist teada e-maili teel treeningud@bbstudio.ee. Tervise stuudio seadmete personaal- või rühmatreeningus osalemist saab tühistada kuni 24 h enne treeningu algust
  • Treeningute pikkus on 55 minutit, kui treeningplaanis pole märgitud teisiti.
  • Päikese stuudio jooga ja pilatese treeningrühmade suurus on kuni 12 osalejat, tantsutreeningute rühmade suurus on kuni 16 osalejat. Tervise stuudio seadmetreeningrühmade suurus kuni 5 osalejat. Meie rühmad on väikesed ja et kõik soovijad saaksid treeningutes osaleda, palume oma treeningus mitteosalemisest õigeagselt teatada. Hilisema osalemise tühistamisega on stuudiol õigus märkida treeningkord kasutatuks.

Stuudio hinnakirjaga tutvumiseks vajuta siiaPersonaaltreeningusse aja broneerimiseks palume helistada numbrile 5011423, saata e-kiri treeningud@bbstudio.ee või helistada/ kirjutada otse enda poolt väljavalitud õpetajale. Kontaktid leiad kodulehel Meist alt. Soovitame kõigil seadmetreeningu huvilistel alustada personaaltreeninguga või Alustaja paketiga, et välja selgitada enda individuaalsed vajadused ning koos õpetajaga läbi arutada soovituslik nädala treeningkava.