Enter your keyword

ZUMBA – uus treening Päikese stuudios!

bluebird studio

Treeningutest ilus rüht ja terve lülisammas

ZUMBA – uus treening Päikese stuudios!

ZUMBA – uus treening Päikese stuudios!

Nüüd saab Zumbatada iga esmaspäev kl 12.00 ja kolmapäev kl 12.30! Kolmapäevased treeningud algavad juba 4. aprillil ja esmaspäeviti saab tantsida alates 15. aprillist. ESIMENE treening on vaid 5 EUR kui registreerid siin. Küsimuste korral kirjuta raili555@gmail.com.

Hinnad
1x TREENING 9€
10x ZUMBA TREENINGKAART 74€
(Zumbas kehtib ka tantsutreeningute kaart)

ZUMBA põhineb ladina-ameerika tantsudel nagu merengue, salsa, samba, flamenco, tango ja reggeaton, ZUMBA ei ole tavaline tantsutreening! Samas ei pea treenitavad olema kogemustega tantsijad. Kõik tantsusammud on üles ehitatud nii, et iga osaleja hoolimata soost ja vanusest saab kaasa tantsida valehäbi tundmata – ZUMBA tantsutreening hingele ja kehale!

RAILI

Raili on tantsinud juba alates varajasest kooliajast rahvatantsu ja hiljem ülikooli ajal ladinatantsu. 12 aastat tagasi leidis ta tee uuesti tantsuni,  kui liitus ühe Eesti parima zumbatreeneri Mariann Kilg’i trennidega Arctic Sport klubis ja sealtpeale on Zumba olnud ja jäänud ta lemmiktrenniks!

Suure zumbafännina on ta saanud ka treenerit asendada ja on oma väikse tantsutiimiga osalenud mitmetel Zumba heategevusüritustel Eestis ja masterclassides. Ammune unistus teha zumbatreeneri litsents on nüüd Railil teoks saanud, et tantsuenergiat ka teistele jagada. Lisaks harrastab ta ka mitmeid aastad Pilatest ja omab Circl Mobilty treeneri litsentsi.