Enter your keyword

Circl Mobilty™️

bluebird studio

Treeningutest ilus rüht ja terve lülisammas

CIRCL MOBILITY™️
Reedeti kl 13.00

Treener: Raili Nummert
Koht: Päikese Stuudio (Päikese 1 – Laagri Tennisekeskuse väliväljakute klubihoone, 2. korrus)

Circl Mobilty™️ on uus treeningsari, mis on valmistatud Zumba®️ ja Strong Nation®️ loojatelt. See keskendub erinevatele funktsionaalsetele liikuvus- ja hingamisharjutustele, mille eesmärk on arendada painduvust ning vähendada lihaspinget. Circl Mobilty™️ aitab kiirendada keha treeningutejärgset taastumist , parandades samaaegselt tasakaalu ning tuues vaimset rahulolu treeningute vältel oma keha paremini tundma õppides.

Treening parandab keha venivusulatust ja lihasliikuvust. Sobib kõigile, kes soovivad anda oma kehale hea paindlikkuse, liikuvuse, rühi ning samas vähendada ka vaimset pinget läbi hingamise koos lihaspingete vabastamisega.

Hinnad
1x TREENING 9€
10x Zumba ja Circl Mobilty™️ TREENINGKAART 74€
(Võimalik on kasutada ka tantsutreeningute kaarti)

Registreeri ja maksa siin või läbi Hopitude treeningplaani tund aega enne treeningu algust. Zumbas kehtib samuti tantsutreeningute kaart ja saad tasuda ka kohapeal sularahas. Küsimuste korral kirjuta raili555@gmail.com. 

RAILI

Raili on tantsinud juba alates varajasest kooliajast rahvatantsu ja hiljem ülikooli ajal ladinatantsu. 12 aastat tagasi leidis ta tee uuesti tantsuni, kui liitus ühe Eesti parima zumbatreeneri Mariann Kilg’i trennidega Arctic Sport klubis ja sealtpeale on Zumba olnud ja jäänud ta lemmiktrenniks!

Suure zumbafännina on ta saanud ka treenerit asendada ja on oma väikse tantsutiimiga osalenud mitmetel Zumba heategevusüritustel Eestis ja masterclassides. Ammune unistus teha zumbatreeneri litsents on nüüd Railil teoks saanud, et tantsuenergiat ka teistele jagada. Lisaks harrastab ta ka mitmeid aastad Pilatest ja omab Circl Mobilty treeneri litsentsi.