Enter your keyword

Salsa

bluebird studio

Treeningutest ilus rüht ja terve lülisammas

SALSA
Treener: Kriste Ruuber
Koht: Päikese Stuudio (Päikese 1 – Laagri Tennisekeskuse väliväljakute klubihoone, 2. korrus)

Iganädalased Salsa tantsutreeningud toimuvad kolmapäeviti kl 19-20. Tule üksi või koos kaaslasega ja pane selga mugavad riided ning võta kaasa vahetusjalanõud: tennised/tossud, tantsukingad või lihtsalt sokid 🙂

Esimene tantsutreening on vaid 10 EUR ja kui haarad sõbra kaasa siis tulete kahekesi sama hinnaga. Saada meile nimed sõnumiga Facebookis või Instagramis märksõnaga “sõber”) ja registreeru meie treeningplaanis. Broneeri siin!

Salsa on lõbus Ladina-Ameerika paaristants mis nakatab sind positiivse energiaga pikaks ajaks. Salsa tants ja muusika sulatavad endas mitmeid erinevaid stiile, kultuure ja maitseid. Salsa pakub suurepärast võimalust õppida tundma kehalist liikumist, musikaalsust ja nautides partneriga tantsimise hetki. Igaühel on võimalik seda õppida ja see on suurepärane võimalus kohtuda paljude toredate inimestega!

Treening algab Salsa põhisammude ja rütmi õppimisest. Õpetatakse tantsusamme, kehalist liikumist, juhtimistehnikaid meestele ja järgimistehnikat naistele, muusikalist kuulmist ning muusikasse tantsimist. Treeningute arenedes hakatakse õpetama erinevaid samme ja tantsukombinatsioone. Tule ja õpi uus põnev hobi koos uute sõpradega! 

Kriste Ruuber

Kriste on mitmekülgne tantsija kes on töötanud professionaalse tantsijana erinevates maailma osades. Aastal 2011 avastas ta enda jaoks Salsa, Bachata ja Kizomba ning on sellest ajast alates õppinud ja jaganud oma kirge ja teadmisi nende stiilide kohta. Tal on 8 aastane rahvusvahelise õpetamise ja artistidega koostöö kogemus. Muuhulgas, oli ta kolm aastat tantsuõpetaja ühes Poola suurimas tantsukoolis, So!Salsa, ja kuulus Barcelonas elades professionaalsesse tantsugruppi Clandestinas, mida juhtis Salsa maailmameister Lucia Medina. Nad saavutasid 2. koha SBK Champions España võistlusel. 

Aasta tagasi kolis Kriste tagasi Eestisse ja ta keskendub praegu Eesti tantsukogukonna arengule ja õpetab rahvusvaheliselt koos oma tantsupartneri Spenceriga. Mõlemad on Badja Team liikmed, mis on kõrgelt hinnatud Kizomba ja Urban Kiz tantsugrupp Hollandis.

Kristele on kõige väärtuslikum näha oma õpilaste arengut. Ta keskendub oma tundides õigele tantsutehnikale ja musikaalsusele. Samas tantsimine peab olema lõbus ja sotsiaalne tegevus ning tema jaoks on tähtis õpetada austust oma partneri ning kaastantsijate vastu. 

Mõned saavutused: 
🥇UK Salsa Ladies Champion 
🥈SBK Champions España 
🥈El Sol Stargate