Enter your keyword

Latin commercial tantsutreening

bluebird studio

Treeningutest ilus rüht ja terve lülisammas

LATIN COMMERCIAL TANTSUTREENING
Treener: Kriste Ruuber
Koht: Päikese Stuudio (Päikese 1 – Laagri Tennisekeskuse väliväljakute klubihoone, 2. korrus)

Iganädalased latin commercial tantsutreeningud toimuvad kolmapäeviti kl 19-20 (alustame 20. märts). Pane selga mugavad riided ning võta kaasa tossud ja pudel vett. Esimene treening on vaid 10 EUR kasutades sooduskoodi “ESIMENE10” Broneeri ja maksa läbi meie treeningplaani: Broneeri siin!

Tule proovi lõbusat latin commercial tantsutreeningut! Kasutame erinevaid ladina poplugusid ja õpime kavasid mis on ispireeritud erinevatest tantsustiilidest nagu hip-hop, reggaeton, jazz, salsa, bachata jne. Latin commercial tantsutreening arendab vastupidavust, koordinatsiooni, kehatunnetust ja eneseväljenduse oskust läbi tantsu. Tund koosneb soojendusest ja tantsulisest osast ning lõpetame lõõgastavate venitusharjutustega.

Treeneriks on Kriste kes on töötanud professionaalse ja commercial tantsijana erinevates maailma osades.


KRISTE RUUBER

Kriste on mitmekülgne tantsija kel on üle 15 aasta õpetamise kogemust ja kes on töötanud professionaalse tantsijana erinevates maailma osades. Aastal 2011 avastas ta enda jaoks Salsa, Bachata ja Kizomba ning on sellest ajast alates õppinud ja jaganud oma kirge ja teadmisi nende stiilide kohta. Tal on 8 aastane rahvusvahelise õpetamise kogemus. Muuhulgas, oli ta kolm aastat tantsuõpetaja ühes Poola suurimas tantsukoolis, So!Salsa, ja kuulus Barcelonas elades professionaalsesse tantsugruppi Clandestinas, mida juhtis Salsa maailmameister Lucia Medina. Nad saavutasid 2. koha SBK Champions España võistlusel. 

Aasta tagasi kolis Kriste tagasi Eestisse ja ta keskendub praegu Eesti tantsukogukonna arengule ja õpetab rahvusvaheliselt koos oma tantsupartneri Spenceriga. Mõlemad on Badja Team liikmed, mis on kõrgelt hinnatud Kizomba ja Urban Kiz tantsugrupp Hollandis.

Kristele on kõige väärtuslikum näha oma õpilaste arengut. Ta keskendub oma tundides õigele tantsutehnikale ja musikaalsusele. Samas tantsimine peab olema lõbus ja sotsiaalne tegevus ning tema jaoks on tähtis õpetada austust oma partneri ning kaastantsijate vastu. 

Mõned saavutused: 
🥇UK Salsa Ladies Champion 
🥈SBK Champions España 
🥈El Sol Stargate