Enter your keyword

Hatha

bluebird studio

Treeningutest ilus rüht ja terve lülisammas

Hatha

Meie stuudios Marika poolt juhendatav Hatha jooga on Iyengarist ja Ashtangast ispireeritud jooga. Tunnid algavad meditatsiooniga, eesmärgiga klient enda kehaga kontakti tuua. Edasi õpitakse erinevaid asendeid oma kehaga kontakti hoides ning hingamist jälgides Harjutame ka pranayamat – erinevaid tervendavaid hingamistehnikaid.

Kestvus: 75-90 minutit

Vaata: Treeningplaan

Ashtanga jooga on vundament teistele stiilidele. Iyengar jooga on jällegi väga põhjalik, sellest ei tule vigastusi, kuigi tegu on väga füüsilise joogaga. Igal joogatunnil on oma eesmärk ning Marika toob stuudiosse just sellise jooga, millise energia inimesed tema ümber loovad. Tule nautima!

Hatha joogal on palju suundi, Eestis juhendatavad hatha jooga tunnid on üldjuhul rahulikud, nö pehme jooga tunnid.Hatha jooga tunnis tehakse nii dünaamilisi kui ka staatilisi harjutusi.  Need on pehmed, tavaliselt kergelt venitavad või pingutavad, kuid mitte jõulised. Tähtis on pidev lõdvestumine vastukaaluks igapäevategevusele, kus me oleme häälestatud pingutustele nii füüsilises, hingelises kui ka vaimses mõttes. Peale tundi on Sul mõnusalt kerge rahulik olla.